Rimorkjo per transportin sillazh

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T.P BENI 09 Gsh 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Të tjera
shes rimorkjon ne gjendje te mir per berjen e barit sillazh si dhe per transport sillazhij ne gjendje te mir e gaqme per pun te gjtitha funksionet i kryejn me ulje te ardhura jan nga holanda

Bej ndrrim me vjeta meshkuj te races simental prey 3 muajsh e perpjet......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim