Rrota me mekanizma

Shitet nga: xxxxx 30 Nën 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Të tjera
shes ose nderroj rrotat te cilat jan kan te montuara ne grabuj mund te perdoren per shumqka per grabuj prekolica etj etj.si dhe mekanizmat e tyre shum efikas dhe te levizshem d.m th jan per naj marakli mundesh ne gjithqka me i perdor e me maru gjithqka me to...i nderroj me diqka qe me konvenon ... qmimi 75 eur. urgjent nr tel ... 044313626 dhe ne viber +37744313626.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim