Traktor

Shitet nga: Ardi 07 Jan 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Traktorë
Shes traktorrin dhe veturen ndrimi mundshum me golf 4 bmw mercedes audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim