Shitet kosa e barit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DK 30 Nën 17:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina korrëse
Shitet Kosa e barit, me rryme, ne gjendje te rregullt dhe posa ardhur nga Gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim