Bejm servisin e te gjithve traktoreve te mdhej 4×4

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Besart 11 Sht 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Traktorë
Bejm servisijmij traktoreve poashtu i gjejm edhe te gjitha gabimet qe kenij ju me traktorin e juaj n e te gjithve traktoreve te mdhej sij psh:ford newholland:newholland::johen deere: :etj per mashum info kontaktonij tek ne ne nr te tel:044 681 679: 044 244 367 mos prisnij rregullonij traktorinn e juaj Faleminderit per mirkuptim ju mirpresim jenij te mirse ardhurSI DHE MUNDEMIJ TE JU SIGUROJM PJESET PER TE GJITH TRAKTORET E JUAJ

SI DHE GJITHA MARKAT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim