Traktor Rakovica 65,. U Shit flm merr jep

Shitet nga: Nori 27 Maj 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Traktorë
Shes Rakovic 65 eshte ne gjendje te mire pune,Timonin hidraulik,po ashtu shes dhe makinen lidhse polistroj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim