AUTO24____Blejm Vetura me Defekt dhe Ndeshje 24h✔️

Shitet nga: Autovetura 19 Gsh 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 477 EUR   6 000 EUR

Komuna: Drenas
Blej vetura me regjistrim Rks qe nuk i perdorni nese kan qmim te mire dhe te ken dokumentat e rregullta dhe te kan qmimin me te mire jo si ne Treg
Ose qe jan te aksidentuara jo rand dhe me defekte bllokume etj..
Me regjistrim dhe te qlajmrume
Kontakt
Ipko viber ose call +38649 300 273 Vala 045 528 273
@Adresa per ti derguar fotot dhe qmimin numrin e tel Autovetura@hotmail.com


-Dergo oferten tuaj per veturen qe nuk e perdorni apo keni per te shitur flm per mikuptim


TE GJITHA LLOOJET E VETURAVE PREJ 2000 DERI 2010 NVARET NGA OFERTA

Sch
__________________________________________________________________________________
opel,golf,audi,mitsubishi,astra,honda,mercedes,190.250 renault clio 19 peugeot honda etj

Blej vetura me regjistrim Rks qe nuk i perdorni gjitha lloje qe jan pak te vrame etj dergo oferten tuaj email apo viber nese kemi interes ju pergjigjem menjher GJINDEMI NE TERE KOSOSOVEN transporti osht i joni per ma shum kontakt ne tel viber ose email flm per mirkuptim..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim