Karrocë për persona me aftësi të kufizuar

Shitet nga: Fatmir 22 Nën 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Drenas
Shitet karroca elektrike (per invalid) ne gjendje shume te mire.Karroca mund te perdoret ne hapesira te brendeshme dhe eshte shume e pershtateshme edhe per hapesira te jashtme -terren.
Eshte digjitale dhe shume e lehte per perdorim.mund te drejtohet me nje dore ,te majten ose te djathten sipas nevojes..
Eshte shume e sigurte, sepse posedon frenimin automatik d.m.th si te largohet dora nga komanda karroca automatikisht ndalet ne vend dhe eshte e palevizshme deri ne komanden tjeter pa marre parasysh terrenin.
Po ashtu ka sinjalistiken (dritat,shernjat, boria etj).Karrika eshte shume e pershtatshme dhe levizese sipas nevojes
Ka bateria (akumulatora) te reja dhe adapter per mbushje .
I servisuar ne fabrike ne Danimarke para tre muajsh .Ka edhe nje pale goma rezerve.
Per me shume informata kontaktoni ne:+37744159271
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim