audi 80

Shitet nga: audi 05 Mar 00:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
audia esht gjendje shummm t mir shpenzimet e vogla karburator i thjesht 1.8 benxin me regjistrim + gumat e dimrit dhe muziken e ka ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim