Citroen C3 1,4 HDI Dizel

Shitet nga: c3 Dje 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C3
Shitet citroen c3 hdi2007, ne gjendje shum te mir 1 vit regjistri. kontrollimin teknik te kryer, rrypin e ndrruar, ne pun osht perfekt dhe stabil posedon Airbeg, xhamat me rrym,ABS,ESP,radio cd mp3, Klim
Ndrrim i mundshem me golf 5 pa dogan. Qmimi me marrveshje kontakt viber +37744303627
.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim