Citroen C3 1,4 HDI Dizel 2007

Shitet nga: c3 07 Mar 00:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 990 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C3
Shitet citroen c3 hdi2007, ne gjendje shum te mir teknike i ardhura nga franca qe 4 Muaj i kthyer ne RKS(edhe 8 muaj regjistrim) kontrollimin teknik te kryer, rrypin e ndrruar, ne pun osht perfekt dhe stabil posedon Airbeg, xhamat me rrym,ABS,ESP,radio cd mp3, Klim
Ndrrim i mundshem me VW golf 4 ose (golf 5 pa dogan)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim