Ford Mondeo tddi -02 190000 te kalume

Shitet nga: Adonisi 07 Dhj 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Mondeo
shes veruren ford mondeo 2.0 tddi me i te kuqe viti i prodhimit 2002, 190000 km. te kalume me liber te sservist, ne gjendje te rregullt , hargjon 6 l. Ne 100 km. ka klim abs central pulla ne vollan etj, edhe kuk per rimorkio te gjitha funksionale eshte i importuar nga gjermania dhe eshte nje dore i vozitur prej se ka ardh,servisi ju ka ba para nje muaji,eshte me zingjir dhe jo rryp dhamzorr motorri per me shum informata mund te kontaktoni ne kete numer 044181011 ose ne viber ne te njejtin numer qmimi i arsyeshem.Poashtu kam dy pal goma me felga per ver dhe dimer.Mundesi ndrrimi me gjip 4x4 Mercedes ML270 ose Landrover Frielander 4x4.viber .+37744181011.ky qmim eshte me kesh kurse me ndrrim 3700.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim