flm u shit

Shitet nga: Dushi_523@hotmail.com 23 Mar 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Drenas
Shitet audi 80 plin benzin 1.8 me rigjistrim te skaduar veturen mun ta dhezni dhe ta provoni punon ne te dyjat edhe ne plin edhe ne benzin numri kontaktues 044274752 fotot jan ber sot


FLM U SHIT MOS THIRR FLM U SHIT

dushi


Audi bmw golf mercedes shitet nisan toyota ford seat rangerover nisan golf opel seat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim