AKSA 4.2 Original benzin

Shitet nga: armend 25 Mar 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Drenas
osht shum i rujtun dhe ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim