Agregati

Shitet nga: shpend 03 Mar 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   40 EUR

Komuna: Drenas
e shes kete agregat qe po e shihni ne foto, agregati punon por nuk e mban rrymen stabil, me ngarku dobsohet rryma fill, nuk e di qka ka por mua nuk me duhet asgje dhe po e shes.
qmimi 50 euro.
nr 044619100 dhe 049755661
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim