Kallapë të plastikës 3 modele

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.P.T. "JETMIRI" Sot 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shiten 3 modele kallapë nga plastika.
* Janë të përshtatshëm për prodhimin e kubëzave të betonit.

* Shiten me shumicë dhe pakicë !


Tel: 044/208-996 dhe 044/670-302
Viber +37744208996
E-mail: jetmiri-live.ks@hotmail.com
Facebook: Jetmiri sh.p.k
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim