Makina per prerje te gardhit

Shitet nga: Gentrit 11 Mar 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   140 EUR

Komuna: Drenas
Shitet makina per prerje te gardhit. Eshte me benzin, ne gjendje te rregullt dhe e ardhur nga Gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim