Makina per prerjen e bllokave te betonit !

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.P.T. "JETMIRI" 27 Maj 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shes makinën për prerjen e bllokave të betonit në gjëndje të mirë.
Makina posedon edhe 2 kallapë 12x40 dhe 20x40,
Makina mund të prodhojë edhe vazo betoni, anësor, blloka për oxhakë (nëse sigurohen kallapët)
Kapaciteti i prodhimit të makinës është 3000 blloka në ditë.
Viti i prodhimit të makinës është 2002.

Bëjm ndërrim me material ndërtimorë ose vetura ...

Nr.tel :044-208-996 dhe 044-670-302
Viber +37744208996
E-mail: jetmiri-live.ks@hotmail.com
Facebook: Jetmiri sh.p.k

Ju mirëpresim !!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim