Mjet per flet (berllog)

Shitet nga: Gentrit 31 Tet 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   55 EUR

Komuna: Drenas
Eshte ne gjendje te rregullt. Ardhur nga Gjermania.
Ban terheqjen e fleteve (berllogut) si dhe mund te largohen me ajrin te cilin e leshon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim