Mjet per pastrim te fleteve te pemeve

Shitet nga: Gentrit 11 Mar 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   50 EUR

Komuna: Drenas
Shitet mjeti per pastrim te oborrit nga fletet e pemeve dhe nga gjesendet tjera.
Eshte ne gjendje te rregullt teknike. I posa ardhur nga Gjermania.
Cmimi i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim