Pompa e gasit urgjenttt 3200 euro

Shitet nga: 07 Tet 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR   5 200 EUR

Komuna: Drenas
Shes pompen e gasit, komplet me cistern me motorr dhe lompen per mbushje, cisterna asht 6400 litra ne gjendje te mir, kjo qe po shihet ne foto, fotot jan ber sot qmimi 6200 euro baj edhe ndrrim ( dushi 044274752 )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim