PUNIME NGA METALI

Shitet nga: ANG Dje 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
bejm punime nga metali si:gilindera te rrethojes,gilindera te terases,gilindera te shkallve,dyer te oborrit ,dyer te garazhave,hulaja,kioska ,si dhe mbrojtse te dritareve . . .per ma shum info :044-628-728(viber) ose 044-770-634 - -ju mirpresim . GJINDEMI;NE BRESJE PERBALL PETROL KOMPANIS Agjystatori ANG
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim