Dyer me shumic dhe pakic 044945648

Shitet nga: Labinot 13 Jan 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Drenas
shesum dyer me te gjitha dimenzjonet dyer te dhomav te kuzhinav , sallonev dyer te bonjos si dhe dyer te hyrjes qmimi prej 60 deri 120 ero si dhe dritare me te gjith dimenzjonet tel 045327459
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim