Skele me qera

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: albi Sot 06:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
SKELE ME QERA

I JEPIM SKELET ME QERA JANE 70 CM JANE SHUME TE SIGURTA PER PUNE NE EBEJM MONTIMIN DHE QMONTIMIN E TYRE NE TER TERITORIN EKOSOVES LAJN NE KETE NR 044-854-578 DHE 044-257-561 FLM PE R MIR KUPTIM KLM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim