dyer dhe dritare me qmime me te volitshme ne kos..

Shitet nga: jeton 23 Pri 07:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Drenas
shesim dyer 90x200 vetem 60Euro, dyer te dhomave 70 euro .der kuzhine 70euro ,der salloni, der te hyrjes 100euro etj vetem 50 deri 100Euro.dyer 90x200e drurit vetem 70EURO.044363733.punojm edhe me porosi . tel, 044933548
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim