Dyer per Dhoma Viber +37745327459

Shitet nga: labinot Dje 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   70 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shesim dyer te dhomav dyer te hyrjes dyer per banjo dyer te kuzhinav me gjom punojm edhe me modele te ndryshme si dhe me ngjyra te ndryshme dritare me qmime te volitshme dyert prej 60-120€ dritaret prej 15 - 35€ standartet ju mirpresum 049200094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim