Dyer te Brendshme Italiane/ , DRENAS , SKENDERAJ

Shitet nga: dioni 14 Mar 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

114 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
PERFAQSUES I TREVENTI DOORS , KOMORAN , DRENAS , SKENERAJ

vala 044-952-959
viber +37744952959


Përshkrim i sendit
Shesim Dyer te Brendshme Italiane të kualitetit të lartë

-Të gjitha modelet i kemi në njgyrat: E bardhë e paster, Ngjyrë bungu i mbyllr dhe Ngjyrë bungu

-Dimensionet e dyerve: 200x90cm dhe 200x80cm(pjesa e jashtme e kornizës

-Gjerësia e kornizave: 22-26cm dhe 28-32cm(kornizat mund të ngushtohen deri në gjerësine 10cm)

-Të gjitha modelet mund të porositen me xham apo pa xham

-Pjesa e brendshme e derës është e kufizuar me dru masiv 5cm dhe i ka pesë shtylla të drurit në brendësi të derës

-Pjesa e jashtme e derës është e punuar me mediapan(MDF) 8mm, me dendësi 0.86cm3

-Mediapani është i mbështjellur me folje PVC 0.21mm e cila është rezistente ndaj lagështisë, është e qëndrueshme dhe pastrohet shume lehtë

-Krahu apo ana e hapjes përcaktohet gjat montimit sipas dëshirës suaj

-10 vjet garancion në bagllamë dhe mekanizëm të hapjes

-Çmimi për dyert pa xham me korniza 22-26cm është 114.00€

-Çmimi për dyert pa xham me korniza 28-32cm është 124.00€

-Çmimi për dyert me xham me korniza 22-26cm është 124.00€

-Çmimi për dyert me xham me korniza 28-32cm është 134.00€

-Çmimi për mbindriqim deri 50cm është 60.00€

-Në cmim është e inkuadruar dera, korniza, bagllamët dhe dorëza me cilindër dhe celës

-Transporti është gratis

Gjendemi në Kodrën e Trimave në Prishtinë rreth 150m mbi Stacionin Policor.

dhe Drenas afer ambulantes

Numrat kontaktues:


vala 044-952-959
viber +37745559797
Safeti_28@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim