Dyer te mbrendshme te dhomave modele te ndryshme

Shitet nga: 01 Sht 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

114 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shesim dhe muntojm dyer te dhomave te te gjoitha llojeve
operojm ne ter kosoven
per info
114 euro qmimi pa muntim
bejm transportin ne ter kosoven

vala 044-952-959
viber +37744952959


Përshkrim i sendit
Shesim Dyer te Brendshme Italiane të kualitetit të lartë

-Të gjitha modelet i kemi në njgyrat: E bardhë e paster, Ngjyrë bungu i mbyllr dhe Ngjyrë bungu

-Dimensionet e dyerve: 200x90cm dhe 200x80cm(pjesa e jashtme e kornizës

-Gjerësia e kornizave: 22-26cm dhe 28-32cm(kornizat mund të ngushtohen deri në gjerësine 10cm)

-Të gjitha modelet mund të porositen me xham apo pa xham

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim