Separe punim dore

Shitet nga: Fidi 09 Shk 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Mobilje salloni
Separeja 3.1.1.2 tabure dhe tavolina te cilat jane bler 2000 euro,dhe i shes me qmim te volitshem perndryshe eshte punim dore.
viber:+37744777342

diesel,vetur,automjet,audi,golf,wv,mercedes,bmw,opel,peugeot,passat,
samsung,sony,
korg,yamaha,sony
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim