KARRIKE,SEPARE,SHANKERICA PER TERASE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Tradita Dje 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tradita ben prodhimin,045 264 294 ,044 516 306
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim