Makina per larjen e eneve

Shitet nga: Sabit 05 Jan 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Enëlarëse
Shitet makina per larjen e eneve, e posa ardhur nga Gjermania dhe ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim