1 Frigorifer, dhe 2 enëlarëse

Shitet nga: Bedri 29 Shk 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shiten 2 enëlarëse njera MILE dhe tjetra AEG dhe nje frigorifer PRIVILEG se bashku me friz poshte .
Paisjet jane te po sa ardhura nga Gjermania dhe ne gjendje shume te mire, shiten me çmim te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim