Frigorifer per pije te fresketa

Shitet nga: naim 07 Nën 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shitet frigoriferi ne gjendje te rregullt
si edhe shume te tjere

per me shume kontakto nr: 044304013

gjendemi ne komoran perballe shkolles fillore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim