Frigorifere i kombinuar

Shitet nga: naim 26 Gsh 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
frigorifer i kombinuar ngrirje dhe fresket per lolale piceri etj

qmimi 180 euro

gjendemi ne komoran perballe shkolles

tel 044304014
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim