Makina ndihmese per gatim

Shitet nga: Gentrit 11 Mar 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Të tjera
Shitet makina ndihmese per gatim. Eshte ne gjendje te rregullt. E ardhur nga Gjermania.
Makina sherben per perdorim te brumave per gatim si dhe per sherbime tjera te ngjashme.
Cmimi i arsyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim