Dyer te dhomave viber +37744363733

Shitet nga: artoni Dje 07:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer 60 dhe 70 euro dyer te hymjes 100 euro dritare standarde 30 euro punojm edhe me porosi 044363733 dhe viber +37744363733
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim