Dyer te drurit viber +37744363733

Shitet nga: arton Dje 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dyer te dhomave 60 dhe 70 euro dyer te hymjes 100 euro dritare standarde 30 euro viber 044363733
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim