Prodhojm dyer te drurit

Shitet nga: shpeta Dje 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Bejm prodhimin e dyerve dhe dritareve nga druri me qmime dhe dimensione te ndryshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim