Mikrovala

Shitet nga: Gentrit 30 Nën 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Të tjera
Shiten keto dy mikrovale, te posa ardhur nga Gjermania.
Ne gjendje te rregullt dhe shume te rujtura.

Qmimi per cop: 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim