Shporeti elektrik

Shitet nga: Gentrit 30 Nën 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Të tjera
Shitet shporeti elektrik i ardhur nga Gjermania dhe ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim