Kerr per kali

Shitet nga: Arianit 16 Pri 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shitet kerri i kalit.Kerri eshte ne gjendje te mire,eshte i vjeter dhe me punim dore mjaft te mire.Cmimi me marreveshje.Te interesuarit kontaktoni ne numrin : 044 694 607.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim