Shiten kater boxa rcf dy basa edhe dy satelita

Shitet nga: Arbes 13 Nën 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shiten dy bazbina rcf edhe dy satelita rcf Te ardhur nga zvicrra per mashum folim ne tlf qmimi i volitshum 044157011.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim