Mikseta ne shitje bejm dhe ndrrim

Shitet nga: ardit 22 Jan 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   200 EUR

Komuna: Drenas
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes mikseten pasive me eho dy her e kom perdor kreit thuajse e re ne gjendje shum tmir bej ndrrim me ndonje telefon iphone samsung te interesuarit mund te lajmerohen ne nr viber +38649572698
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim