Shitet Komplet Zerimi

Shitet nga: Ardit 08 Sht 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Drenas
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes komplet zerimin caf 3000wat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim