SHATORA -TAVOLINA -KARRIKA-ME QERA Vib 045646222

Shitet nga: albani Sot 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan gratis ,,
tendat posedojn edhe ndriqim ,
TENDA ALBANI kujdeset per ju, per rezervime dhe informata lajmrohuni ne Nr :.045646222 ose 045510869{24h ONLINE}
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim