Shitet Maqina per Parket dhe Laminat

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DK 22 Shk 19:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

55 EUR   70 EUR

Komuna: Drenas
Shitet Maqina per Parket dhe Laminat. Ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim