TENDA - KARRIKA TAVOLINA-ME QERA viber 045 646222

Shitet nga: shemi 21 Krr 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan gratis ,,
posedojn edhe ndriqim ,
Ne kujdesemi per ju, per rezervime dhe informata lajmrohuni ne vib. Nr +377045646222- +37745510869....{24h ONLINE}
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim