Maqin per lagshti,mykë dhe vllagë

Shitet nga: Ismajl 15 Mar 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Ipet me qira maqina e cila ben thithjen e lagshtis dhe vllages nga muret e e objekteve siç jane:
Shtepit,kuzhinat,banjot,podrumet,garazhat,lokalet etj.
Maqina eshte maqin profesionale prodhim gjerman dhe ka efikasitet te lartë,eshte e lehte per t'u perdorur,nuk zën shume vend dhe nuk ben zhurum.
Maqina ipet me qira per persona fizik ose firma te ndryshme ne ter teritorin e Kosoves.
Çmimi sipas marrveshjes varesisht nga kohëzgjatja e perdorimit.Mund te na kontaktoni edhe permes viberit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim