Shitet Maqina per Parket dhe Laminat

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DK 30 Nën 17:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Drenas
Shitet Maqina per Parket dhe Laminat. Ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim