Banese prej 75m2 ne Poklek te Ri.URGJENT

Shitet nga: bardhyl 21 Dhj 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: poklek i ri
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Drenas
shes banesen 75 metra katror, 2 dhoma gjumi ,sallon dhe kuzhin ,teras ,e mobiluar. Eshte ne emrin tim ,hipotek nuk eshte
Pres bleres serioz
mund te na kontaktoni edhe ne viber +37744664692 +37744508205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim